Poradnik

4 wskazówki, jak być pewną siebie i czuć się seksownie w łóżku

Czy wiesz, że tylko 1 kobieta na 10 czuje się seksownie w łóżku? Według brytyjskiego badania przeprowadzonego przez klinikę zdrowia Euroclinix, mężczyźni są w znacznie lepszej sytuacji, jeśli chodzi o pewność siebie w trakcie seksu. Zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby w końcu poczuć się jak bogini seksu? Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc.

Czytaj dalej

Brak Ci energii? 7 sposobów na walkę z przesileniem wiosennym

Na zewnątrz uśmiechają się do nas pierwsze promienie wiosennego słońca, a Ty ciągle czujesz się paskudnie? Nie ma sensu obwiniać siebie czy wlewać w siebie hektolitry kawy - mogło Cię dopaść przesilenie wiosenne. Jak pozbyć się go jak najszybciej i złapać drugi oddech po okresie zimowym? Przedstawiamy nasze porady.

Czytaj dalej

Ból piersi w trakcie ciąży: jak go złagodzić?

Wiele kobiet uważa ciążę za jeden z najpiękniejszych okresów w ich życiu, choć towarzyszy jej szereg niedogodności. Ból piersi można uznać za jeden z nich i większość kobiet odczuje go we wczesnej ciąży. Jak długo utrzymuje się ból piersi w ciąży i czy można go złagodzić?

Czytaj dalej

Jak dbać o wyroby pończosznicze i rajstopy, aby długo służyły?

Wyroby pończosznicze to prawdopodobnie najbardziej wadliwy element kobiecej garderoby. Wiesz - chcesz założyć swoją ulubioną spódnicę, ale reprezentacyjne rajstopy nigdzie. A kiedy je nosisz, przez cały dzień myślisz o tym, żeby nie puściło oczko. Wtedy na pewno docenisz wskazówki, jak dbać o pończochy lub rajstopy, aby jak najdłużej były ładne.

Czytaj dalej

5 wskazówek, jak najlepiej wykorzystać zimę (i cieszyć się nią)

Zima może być piękna – przynajmniej w górach, ale też dość natrętna i długa. Jeśli nie lubisz mroźnych dni z minimalnym nasłonecznieniem, ten artykuł jest dla Ciebie. Pokażemy Ci 5 sposobów, aby w pełni cieszyć się zimą. A przynajmniej spróbować.

Czytaj dalej

5 trendów w bieliźnie, których nie można przegapić w 2022 roku

Każdego roku zbieramy się razem i tradycyjnie przedstawiamy Wam mały przedsmak trendów, których możemy się spodziewać w przyszłym roku. Wielu z Was z pewnością ucieszy fakt, że komfort w bieliźnie będzie odgrywał kluczową rolę. Są też mocne kolory i tkaniny z nutą vintage. Czytaj dalej.

Czytaj dalej

Kup na czas w tym roku: wskazówki dotyczące wspaniałych świątecznych prezentów dla kobiet

Co roku mówisz, że tym razem we wrześniu wybierzesz się na polowanie na prezenty pod choinkę i będziesz cieszyć się ostatnim miesiącem roku w ciszy i spokoju? A potem okazuje się, że jest połowa grudnia i wciąż na próżno zastanawiasz się, jakie prezenty podarujesz partnerce, mamie lub babciom. Na szczęście tegoroczny wybór znacznie Ci ułatwimy. Mamy dla Ciebie 4 wskazówki dotyczące wspaniałych prezentów dla kobiet.

Czytaj dalej

5 wskazówek, jak być bardziej eko i nie zwariować

Zmiana klimatu, węgiel, wylesianie lasów tropikalnych. Jeśli nie jesteśmy całkowicie obojętni, to prawdopodobnie podejrzewamy, że planeta cierpi. Jedna osoba może nie zbawić świata, ale swoimi krokami w zasadzie go tworzy. Jak więc być bardziej ekologicznym bez poczucia frustracji? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, jak zacząć już dziś.

Czytaj dalej