Dostawa i płatność
Dostawa

DARMOWA wysłka – dla zamówień powyżej 169 zł Jeżeli wartość zamówienia jest powyżej 169 zł, dostawa po terenie Polski jest darmowa. Do wyboru jest kilka możliwości dostawy – DPD, Poczta polska, Paczkomaty InPost albo dostawa pod adres Kurier InPost. Płacisz tylko koszty płatności za pobraniem (w przypadku wyboru trybu płatności za pobraniem).
Wszystkie dostawy są świadczone przez firmę Przesylkownia.pl

ZASILKOVNA - dostawa na adres
Ta usługa działa poprzez wybór najbardziej odpowiedniego przewoźnika do dostawy pod adres w Twoim regionie. Kurier zostanie wybrany na podstawie aktualnego obłożenia i jakości firm kurierskich.)
Opłata podstawowa: 16,59 ZŁ
Pobranie: 3,59 ZŁ
Zamówienie ponad 169 zł: DARMOWA DOSTAWA

InPost PACKOMATY https://inpost.pl/paczkomaty-odbior-nadani
Opłata podstawowa: 16,59 ZŁ
Pobranie: 2,79 ZŁ
Zamówienie ponad 169 zł: DARMOWA DOSTAWA

Płatność

Płatność online / system GoPay Łatwa, biezbieczna i szbkia płatność dzięki systemowi GoPay. Możesz zapłacić kartą kredytową, przelewem bankowym lub jednym z wybranych banków. Aby korzystać z systemu płatności GoPay do płatności bankowych, konieczne jest posiadanie aktywnej bankowości internetowej. Po złożeniu zamówienia przekierujemy Cię do interfejsu bankowości internetowej lub płatności kartą. Po zalogowaniu się do bankowości internetowej zobaczysz przygotowany przelew, który potwierdzisz. Płatność za zamówienie kartą kredytową zostanie zaksięgowana na naszym koncie natychmiast w dni robocze nawet w weekendy. Płatność za pośrednictwem bankowości internetowej zostanie w dni robocze przelana na nasze konto w ciągu 15 minut, w pozostałe dni zostanie przelana w następnym dniu roboczym. Płatność za zamówienie przelewem bankowym zazwyczaj odbywa się w ciągu 2 dni roboczych. Towar wysyłamy dopiero po otrzymaniu kwoty na nasze konto.

Lista bank w systemie GoPay
GET IN BANK BOS BANK PEKAO 
BNP PARIBAS
Bank Zachodni WBK 
Crédit Agricole 
Deutsche Bank 
Eurobank 
mBank 
Citi handlowy 
ING 
Raiffeisen Polbank 
Toyota bank 
Bank Pocztowy 
Bank BGZ 
Idea Bank