Skarpety

Trendy w modzie na wiosnę 2023: Ubierz się stylowo w kwitnące dni

Kwietniowe słońce może bawić się z nami w chowanego, ale zimowe płaszcze są gotowe do pójścia spać po długiej zimie. Prawdopodobnie nie możesz się doczekać lżejszych elementów i warstw, które je zastąpią. Co mają do powiedzenia na temat tegorocznej wiosennej garderoby modele na wybiegach i czołowi projektanci mody? Zainspiruj się kolejnym zestawem naszych sezonowych trendów.

Czytaj dalej

5 wskazówek, jak być bardziej eko i nie zwariować

Zmiana klimatu, węgiel, wylesianie lasów tropikalnych. Jeśli nie jesteśmy całkowicie obojętni, to prawdopodobnie podejrzewamy, że planeta cierpi. Jedna osoba może nie zbawić świata, ale swoimi krokami w zasadzie go tworzy. Jak więc być bardziej ekologicznym bez poczucia frustracji? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, jak zacząć już dziś.

Czytaj dalej

Zapomnijcie o kwiatach i czekoladkach. 7 pomysłów na oryginalne walentynkowe prezenty

Zbliżają się Walentynki, a sklepy powoli, ale z pewnością zaczynają się wypełniać czekoladkami, czerwonymi kwiatami i innymi, często kiczowatymi produktami. Czy chcesz zabłysnąć bardziej pomysłowym prezentem przed swoją „drugą połówką“ w tym roku? Przeczytaj i nie przegap naszych wskazówek dotyczących oryginalnych prezentów walentynkowych dla kobiet i mężczyzn.    

Czytaj dalej

Wiecznie zimne stopy? Wiemy, jak sobie z nimi radzić

Czy często jest Ci zimno? Zimą może się to wydawać normalną reakcją organizmu, ale przyczyną może nie być tylko przeziębienie. Co wpływa na te problemy i jak zapobiegać syndromowi wiecznie zimnej stopy?

Czytaj dalej

6 rzeczy, które pomogą Ci wczuć się w świąteczną atmosferę

Tegoroczne święta mogą być trochę inne niż te do których byliśmy przyzwyczajeni. Na szczęście świąteczna atmosfera to coś, czego nikt nie może nam odebrać nawet w tych niepewnych czasach. Dlatego też powinniśmy się nią w pełni cieszyć, jak co roku. Jeśli nawet nie myślisz o Bożym Narodzeniu w tym roku, wypróbuj nasze wskazówki, które niezawodnie wprowadzą Cię w świąteczny nastrój.

Czytaj dalej

Spraw radość najbliższym: Święta 2020 Pomysły na prezenty

Dla jednych kupowanie prezentów pod choinkę to radość, dla innych zło konieczne. Ale wszyscy chcemy jednego - dopasować się do gustów naszych bliskich i cieszyć się ich radością. Czy w tym roku zabrakło Wam inspiracji? Nasze wskazówki zagwarantują Wam, że sprawicie radość najbliższym.

Czytaj dalej

Zrównoważona moda to nie tylko nowoczesny trend. 5 małych kroków, których Wy również możecie dokonać

Ekorozwój jest dziś często używanym słowem. Dotyczy zużycia tworzyw sztucznych, zakupu żywności, ale także mody. Chociaż dla wielu z nas moda jest zabawą i hobby, można do niej podchodzić bardziej odpowiedzialnie. Aby nie tylko my, ale także nasza planeta mogła się nią cieszyć. Jakie małe kroki możemy podjąć?

Czytaj dalej

Jesień w rytmie hygge: Stwórzcie w domu skandynawski klimat

Jak poradzić sobie z nadchodzącą jesienną pluchą, mrokiem i chandrą? Odpowiedź brzmi: hygge. O duńskim stylu życia mówi się, że jest sekretną receptą na szczęście i nic dziwnego, że cały świat go pokochał. Zaparzcie więc herbatę, załóżcie włochate skarpetki i zainspirujcie się prawdziwym skandynawskim relaksem.

Czytaj dalej