Szanowni Klienci, zamówienia otrzymane do 17 grudnia 2023 roku zostaną dostarczone przed Świętami Bożego Narodzenia, po tym terminie zostaną zrealizowane i wysłane 5 stycznia 2024 roku ze względu na inwentaryzację. Dziękujemy za zrozumienie.
Program bonusowy
Bellinda bonus program jest programem lojalnościowym Hanes Poland Sp.z o.o. Celem programu jest zaoszczędzić Państwa pieniądze podczas zakupów u nas. Program jest przeznaczony dla wszystkich wstępnie zarejestrowanych lub nowo zarejestrowanych klientów sklepu internetowego Bellinda.pl. Rejestracja może zostać dokonana tutaj lub przy pierwszym zakupie w sklepu internetowym.

Program lojalnościowy oszczędza pieniędzy klientów przy kolejnym zakupie. Po 30 dniach od zapłaty zamówienia zostanie na konto Bellinda przypisana kwota 10% wartości zakupu (kwota nie obejmuję opłaty pocztowe i koszty doręczeń). Informacja o zmianę stanu konta Bellinda zostanie wysłana na Państwa email. Stan konta jest możliwe sprawdzać po zalogowaniu do konta na Bellinda.pl. Kwotę Bellinda można zwiększyć zakupem ponownym i można z niej korzystać do dowolnego zakupu (tylko w przypadku płatności towarów - nie można użyć do zapłaty za transport). Minimalna wartość płatności przy użyciu punktów bonusowych wynosi 10 zł. W przypadku zwrotu towaru, wynagrodzenie 10% wartości dostawy nie zostanie przypisane do konta.

Przykład:
Zakup w wartości 55,17 zł, koszty transportowe 30,99 zł, przypisano do Bellinda konto 3 zł.

Aby wykorzystać kwotę z konta Bellinda, podczas dokonywania zakupu musisz zalogować się na swoje konto użytkownika. W koszyku w ostatnim kroku „Płatność” zobaczysz, ile punktów bonusowych możesz wykorzystać i kliknij pole „Zastosuj”. Zawsze można wykorzystać pełną kwotę.

Ważność punktów bonusowych jest ograniczona okresem 6 miesięcy. 14 dni przed ekspiracją zostanie do Państwa wysłany email informacyjny.

Ten program bonusowy jest ważny od 01.11.2019r.