Szanowni Klienci, zamówienia otrzymane do 15 grudnia 2021 roku zostaną dostarczone przed Świętami Bożego Narodzenia, po tym terminie zostaną zrealizowane i wysłane 5 stycznia 2022 roku ze względu na inwentaryzację. Dziękujemy za zrozumienie.

Program bonusowy

Bellinda bonus program jest programem lojalnościowym Hanes Poland Sp.z o.o. Celem programu jest zaoszczędzić Państwa pieniądze podczas zakupów u nas. Program jest przeznaczony dla wszystkich wstępnie zarejestrowanych lub nowo zarejestrowanych klientów sklepu internetowego Bellinda.pl. Rejestracja może zostać dokonana tutaj lub przy pierwszym zakupie w sklepu internetowym.

Program lojalnościowy oszczędza pieniędzy klientów przy kolejnym zakupie. Po 30 dniach od zapłaty zamówienia zostanie na konto Bellinda przypisana kwota 10% wartości zakupu (kwota nie obejmuję opłaty pocztowe i koszty doręczeń). Informacja o zmianę stanu konta Bellinda zostanie wysłana na Państwa email. Stan konta jest możliwe sprawdzać po zalogowaniu do konta na Bellinda.pl. Kwotę Bellinda można zwiększyć zakupem ponownym i można z niej korzystać do dowolnego zakupu (tylko w przypadku płatności towarów - nie można użyć do zapłaty za transport). W przypadku zwrotu towaru, wynagrodzenie 10% wartości dostawy nie zostanie przypisane do konta.

Przykład:
Zakup w wartości 55,17 zł, koszty transportowe 30,99 zł, przypisano do Bellinda konto 3 zł.

Aby wykorzystać kwotę z konta Bellinda, podczas dokonywania zakupu musisz zalogować się na swoje konto użytkownika. W koszyku w ostatnim kroku „Płatność” zobaczysz, ile punktów bonusowych możesz wykorzystać i kliknij pole „Zastosuj”. Zawsze można wykorzystać pełną kwotę.

Ważność punktów bonusowych jest ograniczona okresem 6 miesięcy. 14 dni przed ekspiracją zostanie do Państwa wysłany email informacyjny.

Ten program bonusowy jest ważny od 01.11.2019r.

Bellinda używa plików cookie, aby oferować najlepsze usługi. Kontynuując, zgadzasz się na używanie plików cookie na stronie Bellinda. Dowiedz się więcej