Marki
BELLINDA
Popularna marka bielizny i wyrobów pończoszniczych wprowadzająca innowacyjne produkty gwarantujące maksymalny komfort. Historia marki rozpoczęła się w Krásnej Lipie, gdzie Josef Heinrich Vatter rozpoczął produkcję rajstop i skarpet w 1882 roku. Nazwa Bellinda pochodzi od słowa „Bella Linda”, które jest łacińskim tłumaczeniem nazwy północnoczeskiego miasta Krásná Lípa.
 
Bellinda oferuje szeroką gamę wyrobów pończoszniczych, bielizny damskiej i męskiej. Istnieje również ciekawa oferta skarpet damskich i męskich. Od 2015 roku bielizna męska objęta jest odrębną marką Bellinda MEN.

DIM
Historia marki DIM rozpoczyna się w 1953 roku. Jej nazwa wywodzi się od francuskiego słowa „dimanche” (tłumaczonego jako niedziela). Pierwsze rajstopy od DIM miały być noszone w niedziele. W 1956 roku firma DIM wprowadziła pierwsze rajstopy bez szwów na nogawkach. W 1975 r. poszerzył kolekcję o bieliznę damską, a w 1986 r. pierwsze samonośne rajstopy DIM Up. DIM nie zapomniał również o mężczyznach i w 1987 r. wprowadził kolekcję bielizny męskiej. Kolejną rewolucyjną nowością wprowadziła firma DIM w 2001 roku. Był to biustonosz wycięty z jednego kawałka materiału  laserem o nazwie Body Touch.Technologia ta wykorzystywana jest do dziś również w produkcji rajstop pod tą samą nazwą.DIM nie zapomniał o sklepach specjalistycznych wprowadzając na rynek luksusową kolekcję DIM Signature.Ostatnie nie mniej ważne jest również DIM active Textiles - bielizna modelująca i wyroby pończosznicze pod nazwą DIAM's.

DIM SPORT
Kolekcja DIM SPORT koncentruje się na „WELLNESS” i niskich lub umiarkowanych aktywnościach „SPORT” i oferuje gamę odzieży sportowej zapewniającej dobre samopoczucie, z naciskiem na KOMFORT i SWOBODNOŚĆ RUCHU.
DIM Sport pozwala czuć się dobrze w każdej aktywności w pomieszczeniach lub na świeżym powietrzu, ponieważ DIM jest ekspertem od ciała i tekstyliów. DIM oferuje czysty styl, miękkość i produkty z technicznymi detalami w przystępnej cenie.
 
WONDERBRA
Wonderbra to marka luksusowej bielizny. Produkty tej światowej marki noszą również znane osobistości. W 1994 roku modelka Eva Herzigová zaistniała w świecie mody dzięki reklamie biustonoszy Wonderbra. Absolutnie sensowne biustonosze to push-upy, a wiadomo, że każda kobieta powinna mieć przynajmniej jeden w swojej garderobie.

PLAYTEX
Playtex to znana na całym świecie marka bielizny dla kobiet, które chcą podkreślić swoją kobiecość i elegancję. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Playtex oferuje bieliznę, która doskonale leży i zapewnia wsparcie i komfort we wszystkich rozmiarach, niestandardowych. Pomaga w tym współpraca z instytutami naukowymi, która umożliwia tworzenie innowacyjnych i doskonale dopasowanych produktów podkreślających kobiecość.