Szanowni Klienci, zamówienia otrzymane do 15 grudnia 2021 roku zostaną dostarczone przed Świętami Bożego Narodzenia, po tym terminie zostaną zrealizowane i wysłane 5 stycznia 2022 roku ze względu na inwentaryzację. Dziękujemy za zrozumienie.

O firmie

Bellinda została założona w 1950 roku przez Freda Vattera i Dr. Otto Palme jako marka wyrobów pończoszniczych. Nazwa Bellinda pochodzi od słowa „Bella Linda”, które jest łacińskim tłumaczeniem nazwy miasta Krásná Lípa, gdzie Josef Heinrich Vatter założył w 1882 roku fabrykę wyrobów pończoszniczych.

Bellinda działa w Europie Środkowo-Wschodniej od 1991 roku, a najważniejszymi rynkami są Czechy, Węgry, Polska i Słowacja. Dziś oprócz wyrobów pończoszniczych marka Bellinda oferuje szeroką kolekcję bielizny damskiej i męskiej oraz wysokiej jakości skarpet. Pierwsza kolekcja bielizny została wprowadzona w 2000 roku i bardzo szybko stała się istotną częścią marki. Od 2015 roku bielizna męska jest odrębną marką Bellinda MEN. Bellinda co roku wprowadza na rynek innowacyjne produkty, takie jak odnosząca sukcesy linia bielizny odchudzającej Active Slimmer, rajstopy BB, linia Ecosmart z bawełny organicznej itp. W 2015 roku Bellinda stała się częścią amerykańskiej firmy Hanes Brands Inc., w skład której wchodzą światowe marki - DIM , Playtex, Wonderbra, Nur Die a Lovable.
Bellinda używa plików cookie, aby oferować najlepsze usługi. Kontynuując, zgadzasz się na używanie plików cookie na stronie Bellinda. Dowiedz się więcej